TNBiz (TNBiz)
Markets  |  June 05, 2012 02:30:05

Fair in Prague starts Pragoalarm / Pragosec (June 5, 2012)


PRAHA (MEDIAFAX) - Na Výstavišti v Praze Holešovicích začne v úterý veletrh Pragoalarm/Pragosec, brány výstaviště se zavřou ve čtvrtek. Blíže o tom informovala mluvčí pořadatelské společnosti Incheba Praha Markéta Holatová.

Jak mluvčí dále uvedla, areál se stane místem pro business a setkávání odborníků a podnikatelů nejen ze stavebnictví. Na výstavě věnované zabezpečení, požární ochraně staveb a inteligentním technologiím budov proběhne řada konferencí a seminářů, jejichž společným jmenovatelem je hledání úspor v oblasti bezpečnosti a zabezpečení ve firmách, v průmyslových a kancelářských budovách nebo na úřadech či v bytových domech.

Doprovodný program pořadatelé zaměřili především na nové trendy v řešení bezpečnosti, tématem se však stane i korupce a efektivní úspory při zadávání výběrových řízení. Do přednáškového sálu se přesune i debata odborníků nad aktuálními trendy v oblasti protipožární ochrany budov nebo problematika mechanického či elektronického zabezpečení bytových domů a kancelářských budov. Pracovníci krizových orgánů měst a obcí mohou na akci získat tipy pro efektivní zajištění bezpečnosti a ochrany obyvatelstva a bezpečnostní manažeři firem se zase mohou zúčastnit kritické debaty o spolehlivosti a účinnosti bezpečnostních systémů.

19. ročník mezinárodního veletrhu zabezpečení a požární ochrany Pragoalarm/Pragosec se na Výstavišti v Praze Holešovicích uskuteční 5. až 7. června 2012. Vstupné na veletrh je 150 , po registraci na internetu 50 .

Libor Popela, popela@mediafax.cz

Was this article: 10 | 8 | 6 | 4 | 2 | 0
V Praze začne veletrh Pragoalarm/Pragosec (5.6.2012)

Diskuze a názory

Na dané téma nejsou žádné názory.


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688