YOUTRADER (YOUTRADER)
Investor's window  |  January 08, 2013 15:05:00

The March Euro downloading uncertainty


  • The U.S. dollar strengthened after weakening to assume that the U.S. will fall from the fiscal cliff
  • Concerns about eurozone debt and continues to hold Euro under pressure
  • Spanish, Italian and French risk are likely to push the Euro lower

In the U.S., were taken from the budgetary steps towards a fiscal cliff and reduce the pressure on the dollar. However, it is expected that this problem will occur again for several months. Greek debt saga has a temporary reprieve, but there were problems with the new euro new year.

Spain has yet to formally apply for financial assistance Eurozone and the International Monetary Fund. The upcoming Italian elections expected to bring more turbulences in European financial markets. The last few months has brought a few economic positives from Germany. The new government is trying to France for economic reforms.

Sharp price breakout pulled under the December Euro price band and the impending upward price correction, we see as a sales opportunity and access to short positions. Market tends to test the November low.

Appropriate business strategy is 130/128 bear put spread.

For more information visit: http://www.youtrader.eu/obchodni_tipy

Article Author: Jan Novotný, YOUTRADER Ltd.
Date: January 8, 2013

Jan Novotný

Jan Novotný

- nezávislý obchodník s komoditami a jednatel společnosti YOUTRADER s.r.o.


Jiří Bárta

Jiří Bárta

- nezávislý obchodník s komoditami a jednatel společnosti YOUTRADER s.r.o.

Jsme zkušenými tradery a aktivně obchodujeme s komoditami na světových burzách. Obchodováním komodit se zabýváme od roku 2005, kdy jsme objevili obrovský potenciál tohoto zajímavého oboru. Nejvíce se nám na obchodování s komoditami kromě výnosnosti líbí, že se jedná o skutečně férové tržní prostředí, kde svůj úspěch ovlivňujete Vy sami. Přímé obchodování na burze se stává čím dál více populární a dostupné, což bohužel vyvolává masivní dojem rychlého a snadného zbohatnutí. Ovšem pouhé otevření obchodního účtu a získání kvalitní platformy od brokerské společnosti k dosažení zisků nestačí.

Logo YOUTRADERSpolečnost YOUTRADER s.r.o. jsme založili za účelem zvýšení povědomí o dostupných finančních možnostech, s cílem dosažení úspěchu klienta v praxi. Pořádáme jedinečné kurzy, kde učíme klienty jak úspěšně a samostatně zhodnocovat kapitál na světových burzách. Kromě pochopení technických a fundamentálních aspektů obchodování se zaměřujeme také na psychologii hromadného obchodování a zvládnutí vlastní psychiky obchodníka. U nás dále získáte aktuální cenné informace pro okamžité otevření Vašich obchodních pozic a konkrétní obchodní strategie, které sami obchodujeme.

Was this article: 10 | 8 | 6 | 4 | 2 | 0Read also:

April 23, 2018Padající euro dále stahuje středoevropské měny Investiční bankovnictví (Komerční banka)
September 26, 2017Povolební nejistota v Německu oslabuje euro (Ranní zpráva z finančního trhu) Investiční bankovnictví (Komerční banka)

Březnové Euro stahuje nejistota

Diskuze a názory

Na dané téma nejsou žádné názory.


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688